Hodowla Psów Rasowych WELSH CORGI PEMBROKE i BEAGLE
Fryzjer Dla Psów i Kotów
Raining Dog - Hodowla Psów Rasowych Kraków

Hodowla Raining Dog

Naszą Hodowlę śmiało można nazwać DOMOWĄ. Jesteśmy członkami Związku Kynologicznego w Polsce, oddział Kraków. Psy czynnie uczestniczą w naszym życiu, wspólnych wakacjach nad morzem czy wypadach nad pobliskie jeziorka. W domu psy czują się swobodnie i komfortowo.

Hodowla Raining Dog położona jest w malowniczej dolince, otoczonej łąkami i lasami. Niedaleko mieszczą się również dwa jeziora, gdzie nasi miłośnicy szaleństw wodnych zażywają kąpieli i mogą pobrykać do woli. Za to w domu metamorfoza - zamieniają się w słodkie misiaki wylegujące się na kanapach.

Jako, iż zwierzętami opiekujemy się całą rodziną, na wystawach jest nas zawsze duża ekipa. Nasze psy osiągają wysokie lokaty na wystawach krajowych i międzynarodowych, w najbliższym czasie wybieramy się także na naszą pierwszą wystawę światową.

Maluszki z naszej Hodowli poddawane są wczesnej stymulacji neurologicznej BIO SENSOR. U psów poddawanych tym ćwiczeniom zaobserwowano korzyści m.in. zwiększoną tolerancję na stres oraz większą odporność na zachorowania.

Prowadzimy otwarty dom dla przyszłych właścicieli naszych szczeniaczków. Zanim trafią do nowych domków, pieski mają możliwość oswojenia się ze swoimi przyszłymi właścicielami. Do dziś mamy z nimi kontakt, spotykamy się na wspólnych spacerach. Za każdym razem cieszą nas ich sukcesy wystawowe.

Serdecznie dziękujemy właścicielom piesków z naszej Hodowli Raining Dog, za to, że dają wiele miłości swoim pupilom, w zamian otrzymując jeszcze więcej radości i zabawy.

Beagle
© Raining Dog
powered by eNeRGy CMS 1.0 - Strony internetowe Kraków